Idą zmiany

Drogie Mamy,

Cały czas się dla Was zmieniamy. Chcemy, abyście były zadowolone z jakości naszych produktów, obsługi, jak i dostępności produktów. Dlatego nadeszła pora na zmiany – od teraz chcemy, aby ubrania Cool Mama były dostępne w większej ilości sklepów. Będziemy dystrybuować produkty tak, by być blisko Was. Z tego też powodu Showroom na Solcu z końcem czerwca przestaje być sklepem Cool Mama.

Nie martwcie się jednak! :-)

W nowym sklepie nadal będziecie mogły przymierzyć i kupić nasze ubrania. Będziemy Was na bieżąco informować, gdzie w innych miejscach możecie znaleźć ulubione modele ubrań. Jeśli chodzi o sklep internetowy, to pozostaje on bez zmian - cały czas możecie zamówić na naszej stronie ubrania, a my je Wam wyślemy.

W związku z tym, że z końcem czerwca Showroom przestanie być sklepem Cool Mama, dzisiejszy dzień jest u nas dniem technicznym poświęconym na sprzątanie, zaś w następnym okresie Showroom przejdzie remont. Z tego względu do połowy lipca sklep na Solcu będzie nieczynny. Po remoncie zastaniecie tam już nowego właściciela oraz nowy szyld!

Jeśli chodzi o zamówione ubrania, zrobiłyśmy wysyłkę jak największej ilości kupionych produktów, zaś kolejne zamówienia będziemy wysyłać skrupulatnie już po weekendzie. Bardzo przepraszamy za utrudnienia i będziemy wdzięczne za wyrozumiałość.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl