Cool Mama, Whisbear oraz Riya Sokół w jednej akcji - Nie’doskonałe!
Kobiety Cool Mama

Popieramy inicjatywy i współtworzymy akcje, które promują rodzicielstwo bliskości, karmienie piersią jako naturalny i piękny czas, a także które wspierają mamy w ciężkich chwilach związanych z wejściem w nową rolę! Z tego powodu razem z dziewczynami z Whisbear oraz Riyą Sokół tworzymy projekt, który dedykujemy wszystkim mamom! <3

Wiemy bardzo dobrze jak bycie mamą bywa wymagające i ciężkie. Jest to praca full time (pełny etat się przy tym chowa!) i nie sposób wziąć w niej urlop na żądanie. Pomimo zmęczenia musimy dawać radę. Codziennie. Posiadanie dziecka zmienia nasze życie, które musimy na nowo ułożyć. Pomiędzy odprowadzaniem dzieci do szkoły, gotowaniem, sprzątaniem, robieniem prania, odrabianiem lekcji itd, musimy też znaleźć czas dla nas samych. Abyśmy mogły odetchnąć i przygotować się na jutro.

Wiemy, że to matka zrozumie najlepiej drugą matkę. Dlatego z własnego doświadczenia, z opowiadań naszych przyjaciółek i znajomych mam powstał projekt Nie’doskonałe (i’mperfect).

W ramach projektu zachęcamy Was: mamy, żony, partnerki, córki, siostry… ale przede wszystkim KOBIETY , do tego aby nie wstydzić się swoich słabych stron i chwil zwątpienia! Doceniajcie to, jakie jesteście i wspólnie pokażmy, że akceptujemy siebie z całym naszym bagażem doświadczeń. Wierzymy w siłę💪 i solidarność kobiet👭, dlatego zachęcamy Was do dołączenia do akcji i sprawienia sobie cudownej bluzki z naszym patentem – w wersji i’mperfect oraz nie/doskonała.

Same dobrze wiemy, że nieraz przychodzi poczucie winy i atakuje nas pytanie: czy jestem wystarczająco dobrą matką?

Chcemy jednak, abyście zamiast robić rachunek sumienia i oceniać każdą minutę Waszego życia, wzięły głęboki wdech i powiedziały: Jestem matką niedoskonałą, która czasami się potyka i ma dość, ale jestem za to mamą prawdziwą i kochającą swoje dzieci z całego serca. Robię wszystko co w mojej mocy, aby były szczęśliwe i daję im to, co we mnie najcenniejsze: tylko i aż swoją miłość. 

W byciu mamą nie jest najważniejsza idealna wyprasowana koszulka i obiad wyciągnięty z menu pięciogwiazdkowej restauracji, a drobne sprawy jak buziak na dobranoc, tulenie, wspólny spacer, zabawa w chowanego, śmiech, tarzanie po trawie, budowanie szałasu z pościeli, wspólne czytanie w łóżku czy po prostu bycie, gdy jest źle. Może nie jesteśmy doskonałe, ale jesteśmy naturalne i prawdziwe. Nasza miłość do dzieci jest czysta i dlatego pod koniec dnia nasze szkraby cieszą się najbardziej z danej im miłości, niż wysprzątanego domu.

Dlatego zachęcamy Was do wejścia na stronę http://niedoskonale.whisbear.pl/ i zapoznania się z projektem! Specjalnie dla nie’doskonałych mam przygotowałyśmy bluzki z patentem do karmienia Cool Mama, które kupicie w naszym sklepie:

 
 

Zachęcamy Was także do zapoznania się z płytą Riyi Sokół Nie’doskonałe, która porusza bliskie nam tematy: zadbanie o własne potrzeby, akceptacja trudnych czasem sytuacji, bezwarunkowa miłość do dziecka.

Przede wszystkim jednak namawiamy Was do tego, abyście pielęgnowały swoje macierzyństwo w zgodzie ze sobą i abyście zaakceptowały siebie, takimi jakimi jesteście!

Kategorie wpisów
Blog ciążowy

Jakie powinny być ubrania ciążowe? W co może ubrać się przyszła lub młoda mama zimą, a w co latem? Co wybrać do spania, aby wygodnie nakarmić maluszka? Jak zaoszczędzić, kupując ubrania na okres ciąży i karmienia piersią? Na te i podobne pytania, z którymi mierzy się każda ciężarna czy mama karmiąca piersią, odpowiadamy na naszym blogu "Cool mama".

Blog jest również miejscem, w którym pokazujemy, jak w praktyce sprawdzają się nasze ubrania, publikujemy opinie mam blogerek, a także zamieszczamy najnowsze informacje na temat nie tylko naszych kolekcji, współpracujących z nami sklepów czy działań promocyjnych, ale także szeroko rozumianego rodzicielstwa.

Porady macierzyńskie - Macierzyństwo, zwłaszcza przy pierwszym dziecku, dla przyszłych mam przeważnie pełne jest tajemnic. Z tego powodu na blogu kobiety spodziewające się potomstwa znajdą nie tylko posty na temat mody ciążowej, ale także fachowe porady oraz wsparcie związane m.in. z laktacją czy pielęgnacją maluszka.

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl