Nie'doskonałe
Popieramy inicjatywy i współtworzymy akcje, które promują rodzicielstwo bliskości, karmienie piersią jako naturalny i piękny czas, a także które wspierają mamy w ciężkich chwilach związanych z wejściem w nową rolę!
 
Wiemy bardzo dobrze jak bycie mamą bywa wymagające i ciężkie. Jest to praca full time (pełny etat się przy tym chowa!) i nie sposób pokazać naszemu dziecku karteczkę z urlopem na żądanie i w magiczny sposób teleportować się na urlop. Pomimo zmęczenia musimy dawać radę. Codziennie. Posiadanie dziecka zmienia nasze życie, które musimy na nowo ułożyć. Pomiędzy odprowadzaniem dzieci do szkoły, gotowaniem, sprzątaniem, robieniem prania, odrabianiem lekcji itd, musimy też znaleźć czas dla nas samych. Abyśmy mogły odetchnąć i przygotować się na jutro.
 

 
Wiemy, że to matka zrozumie najlepiej drugą matkę. Dlatego z własnego doświadczenia, z opowiadań naszych przyjaciółek i znajomych mam powstał projekt Nie’doskonałe (i’mperfect), który tworzą dziewczyny z Whisbear wraz z Riya Sokół.
 
 
 
 
W ciągłej gonitwie za kolejnymi obowiązkami, zdarza nam się czasami potknąć, mieć chwilę słabości, zwątpienia. Jedyne na co możemy mieć ochotę, to leżenie do góry brzuchem i gapienie się w sufit. W takich chwilach przychodzi jednak poczucie winy i pytanie: czy jestem wystarczająco dobrą matką?
 
To pytanie przychodzi jako nieproszony gość i nie daje nam spokoju. Chcemy swoje obowiązki wykonywać idealnie i zapewnić dzieciom wszystko, na co zasługują. Zapominamy jednak, że jesteśmy tylko ludźmi, tylko i aż mamami. Mamami, które oddają całe serce swoim dzieciom, jednak czasami mogą się pomylić, zapomnieć, lub po prostu nie mieć siły.
 

 
Stąd też projekt Nie’doskonałe, dziękim którym chcemy pokazać, że mamy jak najbardziej prawo do błędów! Bo w końcu w byciu mamą nie jest najważniejsza idealna wyprasowana koszulka i obiad wyciągnięty z menu pięciogwiazdkowej restauracji, a drobne sprawy jak buziak na dobranoc, tulenie, wspólny spacer, zabawa w chowanego, śmiech, tarzanie po trawie, budowanie szałasu z pościeli, wspólne czytanie w łóżku czy po prostu bycie, gdy jest źle. Może nie jesteśmy doskonałe, ale jesteśmy naturalne i prawdziwe. Nasza miłość do dzieci jest czysta i dlatego pod koniec dnia nasze szkraby cieszą się najbardziej z danej im miłości, niż wysprzątanego domu.
 
Dlatego zachęcamy Was do wejścia na stronę http://niedoskonale.whisbear.pl/ i zapoznania się z projektem! Specjalnie dla nie’doskonałych mam przygotowałyśmy bluzki z patentem do karmienia Cool Mama, które kupicie w naszym sklepie:
 
 
 
 
Zachęcamy Was także do zapoznania się z płytą Riyi Sokół Nie’doskonałe, która porusza bliskie nam tematy: zadbanie o własne potrzeby, akceptacja trudnych czasem sytuacji, bezwarunkowa miłość do dziecka. Przede wszystkim jednak namawiamy Was do tego, abyście pielęgnowały swoje macierzyństwo w zgodzie ze sobą i abyście zaakceptowały siebie, takimi jakimi jesteście!
 
Razem z nami są:
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl